Hakkımızda

Hachette yayınevi kapandıktan sonra Fransızca kitap ruhunu Türkiye’de devam ettiren EFY Kitabevi 1988 yılından itibaren Fransa,İtalya,İspanya gibi Avrupa ülkelerinden çocuk,okul,sözlük,turistik kitapları ithal etmektedir.

Daha Fazla

Pera Bulavarında Bir Fransız !.

Hachette yayınevi kapandıktan sonra Fransızca kitap ruhunu Türkiye’de devam ettiren EFY Kitabevi 1988 yılından itibaren Fransa,İtalya,İspanya gibi Avrupa ülkelerinden çocuk,okul,sözlük,turistik kitapları ithal etmekteyiz.Özel sipariş ve abone servisimiz ile her türlü kitapları temin etmekteyiz. Türkiye ve K.K.T.C. çapında kitapçılara,okullara,üniversitelere,kurslara ve eğitim kurumlarına hizmet vermekteyiz.

 En 1998,une ancienne collaboratrice de la Librairie Hachette en Turquie,a créé la Librairie EFY qui,jusqu’a ce jour,continue l’importation des livres de France,d’Espagne et d’italie.La distribution est assurée aux écoles privées et aux universités en Turquie ainsi qu’a Chypre du Nord. Grace a sons service de commande et d’abonnement privé,on peut trouver des méthodes de langue,des dictionnaires des romans,des livres pour enfants et des guides touristiques.!

Mme Eftimia PASKALİDİS CEO & Co-Founder

Ürünlerimizin Dağılımı

Özel Siparişler 55%
Çocuk Kitapları 85%
Okul Kitapları 93%
Sözlükler 83%

Çalışanlarımız

Merkez ve Şubelerde Çalışan Ekibimiz

Image
Kurucu 

Eftemia PASKALIDIS

__ 

Image
Sipariş 

Yusuf Ziya EROĞLU

__

Image
Satış

Eşref ORHAN

__

Image
Halkla İlişkiler

Güzin BAYER 

__

Image
Muhasebe

Uğur YILMAZ

__

Image
Beyoğlu Şube

Mehmet ÖZDEMİR

__

Image
Taksim Şube

İsa GÜLTEKİN

__